imprezy / relaks i wypoczynek << wstecz

Żyjąc w ciągłym pędzie koncentrujemy się tylko na tym co mijamy na co dzień: praca, urzędy, restauracje, sklepy, mieszkanie, kamienice, bloki, pałace… zapominając o innych urokach naszego miasta, którego różnorodność mamy na wyciągnięcie ręki.

Chociaż mury są nam najbliższe, przyszedł i czas, że zatęskniliśmy za obcowaniem z naturą. Niedaleko centrum Łodzi, mamy największy w Europie zwarty kompleks leśny, który warto czasem odwiedzić choćby celem wędrówki czy przejażdżki rowerowej. 

Dzięki usytuowaniu w lesie i nad woda panuje tutaj specyficzny i wyjatkowy mikrklimat z 30% zawartaościa tlenu.

Niedaleko dwóch stawów, na ogrodzonym terenie, pomiędzy drzewami dębowymi, czekają na nas drewniane leśne domki, o powierzchni od 31,35m² 50,62m². To idealne miejsce do spędzenia romantycznego weekendu w dwie osoby lub spędzenia czasu ze znajomymi czy rodziną w większej grupie.

Jeśli mamy możliwość, możemy również po prostu wyrwać się od codzienności w środku tygodnia i przyjechać tutaj bo niezależnie od pory roku możemy się tu wyciszyć i doładować akumulatory.  Ponad to uroczy grill bar „Leśniczówka Gajowego” zaspokoi każdego smakosza.  Menu zostało oparte na grillu.

To miejsce jest magiczne, malownicze i urocze, iż dla takiego miejsca warto tu być i warto tu żyć, chociażby chwile a nawet dłużej…

ZAPRASZAMY…

Galeria
urokliwe miejsca