imprezy / Leśna Scena Arturówka << wstecz

Arturówek to jedno z najpopularniejszych miejsc rekreacji i wypoczynku w Łodzi.

 Właśnie w takim miejscu, w scenerii  i klimacie lasu  zdecydowaliśmy się na zorganizowanie po raz pierwszy  na wydarzenie sezonu letniego 2014 pod nazwa: Leśna Scena Arturówka.

Od tamtej pory w latach 2014-2018 odbyło sie kilkadziesiąt  imprez muzycznych i nie tylko

W roku 2019 planujemy ruszyć w połowie kwietnia

Leśną Scenę  otwieramy dla wszystkich artystów  i nie tylko, którzy chcą się pokazać publiczności,  reprezentujących różne gatunki, style  i rodzaje, począwszy od muzyki, kabaretu,  tańca, artystów cyrkowych a skończywszy na kabarecie i teatrze zarówno dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci.

Leśną scenę  udostępnimy  w każdy pogodny weekend ( piatek - sobota- niedziela)  w celu zaprezentowania się szerokiemu różnorodnemu  gronu  publiczności i  podzieliliśmy ją na dwie fazy.  Nadmieniamy, iż po przez spotkania z kulturą i muzyką na weekend, chcemy trafić do szerokiego kręgu młodzieży, dzieci a w szczególności całych rodzin.

 w soboty i niedziele:  Leśna Scena będzie  udostępniona od  godz. 13.00 – 16.00   młodym artystom,  zespołom, formacją  muzycznym,  indywidualnym piosenkarzom, kabaretom, teatrom, grupom, formacja i zespołom tanecznym, będą spotkania z ciekawymi osobami z zakresu kultury, sportu i może polityki

-  w piatki i niediele: leśna Scena będzie  udostępniona od godz. 17.00 do 21.30 , wówczas korzystać ze sceny będą  mogły istniejące zespoły muzyczne   reprezentujące różne gatunki muzyki,  będzie konkurs Karoke dla publiczności pod hasłem „ „każdy śpiewać może jeden lepiej a inny gorzej”.

-   W KAŻDĄ POGODNĄ SOBOTĘ  od godz 18.00 do 22.00 zapraszamy na zabawę taneczną pod Dębami przy zespole muzycznym na       żywo.

Informujemy, iż wszyscy chętni, którzy maja chęci pokazać się na Leśnej Scenie Arturówka proszeni sa o nadsyłanie zgłoszeń

wraz z krótkim opisem i ewentualnym demo pod adres e-mailowy: arturowek@onet.eu

Przewidujemy, iż  zostanie wybranych 10 najlepszych artystów w 2019r,  którzy wezmą udział w finale pod koniec września roku.  Dla najlepszego  zostanie ufundowana nagroda.

Inicjatorem i pomysłodawcą  jest   grono muzyków, którzy zaproponowali firmie, która zarządza Hotelowym Kompleksem Lesnym Arturówek. Kierownictwo  firmy zaakceptowało interesująca i ciekawą  propozycje. Zobowiązali się do udzielenia  pomocy i wsparcia technicznego w realizacji tego projektu .

Miło by było jak byśmy znaleźli patronaty medialne w postaci prasy , radia i telewizji,

Patronaty muzyczne, które pomogły by nam rozpropagować  „Leśną Scenę Arturówka”.

Być może znajdziemy ewentualnych sponsorów, którzy ufundują nagrody dla zwycięzców. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

 

Wyjątkowe położenie Hotelowego Kompleksu Leśnego  „Arturówek” sprzyja w współorganizowaniu imprez o różnym charakterze i formie w Arturówku. Idealne miejsce do zorganizowania festynów, festiwali, pikników, koncertów, imprez historycznych, wystaw, targów, zlotów, zawodów sportowych itp…

Wszystkie osoby, firmy, stowarzyszenia, fundacje, kluby itd... zapraszamy do organizowania lub współorganizowania w/w imprez w Arturówku.

Kontakt: tel kom 884 80 60 08; tel 42 659 76 22

e-mail: arturowek@onet.eu

Galeria
scena zmontowana